Reclamebordsponsor

Reclamebord

De reclameborden staan langs het hoofdveld. De afmeting van het reclamebord is 65 bij 305 cm. Deze kan zowel enkel- als dubbelzijdig bedrukt worden. Er wordt jaarlijks een huur betaald van € 135,-. Het eerste jaar wordt zowel de huur als de aanmaakkosten in rekening gebracht. Aanmaakkosten op basis van actuele prijzen. Contract wordt aangegaan voor onbepaalde tijd met een minimum van 5 jaar.

Wat mag U van ons verwachten:

  • Uw reclamebord langs het hoofdveld.
  • Vermelding van uw bedrijfsnaam op de website van V.V. Nagele.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de sponsorcommissie.

Hieronder treft u een overzicht aan van de huidige bordsponsoren.  

Bedrijfsnaam Website
123machineverhuur www.123machineverhuur.nl
Acanthus www.acanthus-nagele.nl
Accura Administratie en Belastingadvies www.accurabelastingadvies.nl
ACN Techniek www.acngroepbv.nl
Agrarisch Loonbedrijf A. Vos www.loonbedrijf-vos.nl
Analysis Networking www.analysis-networking.nl
Ariane Inden www.centreestetica.nl
Auto- en Industriespuiterij Jan Stuut www.janstuut.nl
Batjes Wonen www.batjes.nl
Berdi Haardhout www.berdihaardhout.nl
Boomsma Intersport www.intersport.nl
Borduurstudio Nagele
CaravanCentrum Emmeloord www.caravancentrumemmeloord.nl
C&N Specialist in aardappels
Custom Media www.custommedia.nl
De Munnik B.V. www.profiledemunnik.nl
Dienstverlening Stukadoorsbedrijf Koomen
Dieselservice Emmeloord B.V. www.dieselserviceemmeloord.nl
DSA Express www.dsa-express.nl
Glasgarage Emmeloord www.glasgarage.nl
Greve B.V. www.grevebv.nl
Griffioen Timmerbedrijf
Heftruckcentrum Post www.heftruckcentrumpost.nl
Heineken www.heineken.nl
Kapsalon Belinda
Kenotek www.allcos.nl
Koel- en Vriesbedrijf Nagele B.V. / Agro Impex B.V. www.nagelebv.com
Konag www.konag.nl
Level One uitzendbureau http://www.level1.nl
Loon- en Opschepbedrijf Eilander
Loonbedrijf de Rijke
Loonbedrijf Vedelaar VOF www.loonbedrijfvedelaar.nl
Makelaardij Schokland www.makelaardijschokland.nl
Martho Flexwerk www.martho.nl
Nico de Zwart www.kijkzwart.nl
Op den Akker www.opdnakker.nl
Orion Koeriersdiensten.nl www.orionkoeriersdiensten.nl
Profyto B.V. Gewasbescherming www.profyto.nl
Rademaker Machines
Renne Streekproducten www.rennestreekproducten.nl
Restaurant Eindeloos www.restaurant-eindeloos.nl
Schnieders Handelsonderneming www.schnieders.nl
Stukadoorsbedrijf Van Ginkel www.stukadoorbedrijfvanginkel.nl
Timmer- en Aannemersbedrijf Meijer
Van de Velde Aardappelen BV
Van der Meer Techniek www.vandermeertechniek.nl
Vivan Accountants www.vivan.nl
Vrienden van Feijenoord
Weever B.V. www.weever.nl
Witlofkwekerij Lof www.witlofkwekerijlof.nl