Kampioenen ?

Morgen moet het dan gebeuren. Zowel Nagele JO19-1 als Nagele JO15-1 kunnen kampioen worden.

Nagele JO15-1 speelt uit in Nijeveen tegen hekkensluiter SVN’69 JO15-2. Bij winst is Nagele kampioen. Gezien de ranglijst en het vertrouwen dat het team de laatste tijd uitstraalt, mag dat geen probleem zijn.

Ook Nagele JO19-1 staat er erg goed voor. Vorig week al had dit team kampioen kunnen worden, maar tegenstander Tollebeek wist Nagele op een gelijkspel te houden. Alleen concurrent Tollebeek kan Nagele nu nog achterhalen. Als Nagele morgen thuis (aanvang 10:30 uur) wint van Ens/Kraggenburg is Nagele zeker kampioen. Als Nagele morgen gelijk speelt of verliest, dan moet Nagele waarschijnlijk tot donderdagavond wachten, er vanuit gaande dat Tollebeek geen punten laat liggen. Mocht het zover komen, dan heeft Nagele donderdagavond thuis tegen Tollebeek aan een gelijkspel genoeg. Maar we gaan uit er vanuit dat het kampioenschap morgen een feit is.

Wil je weten wat de actuele standen zijn, klik dan hier.