Uitslagen 11 mei

Het al gedegradeerde Nagele 1 speelde thuis tegen QVC en verloor met 2-5. Nagele 2 speelde uit bij DWP en verloor eveneens 7-3. Nagele JO19-1 kon vandaag kampioen worden, maar dan moest er wel gewonnen worden van Tollebeek. Lang zag het er naar uit dat er gewonnen werd, maar in de slotfase zag Nagele een 2-0 voorsprong als sneeuw voor de zon verdwijnen. De 2-0 voorsprong werd een 3-2 achterstand. In blessuretijd kwam Nagele toch nog op gelijke hoogte: 3-3. Volgende week kan Nagele alsnog kampioen worden. Nagele JO15-1 kan het kampioenschap bijna niet meer ontgaan. Vandaag werd er uiterst knap gewonnen van concurrent Creil/Bant met 4-2. Volgende week uit bij SVN kan Nagele JO15-1 het kampioenschap definitief binnen halen. Nagele J011-1 speelde uit tegen MSC/Amslod en speelde keurig gelijk: 3-3. JO10-1 speelde in Emmeloord tegen Sportclub en verloor met 7-5.