JO19 slotstuk

De zaalvoetbaldag in Ens werd afgesloten met het team van JO19, aangevuld met spelers die met dispensatie nog met dit team mee zouden mogen doen. Het niveau ging in de loop van de dag steeds verder omhoog. Er waren mooie staaltjes zaalvoetbal te zien met toch best veel doelpunten in de vaak korte wedstrijden. Liverpool had zijn spelers deze middag het beste staan en won overtuigend haar wedstrijden. Het team van Liverpool bestond uit de volgende spelers, Tim, Timo, Cas, Okke en Dennis. Bij de penaltybokaal kreeg keeper Ricky Schippers veel harde schoten te verwerken. Het was uiteindelijk Bas Sellies die Ricky de meeste keren wist te verschalken en daardoor met de penaltybokaal huiswaarts mocht keren. 
 
Dit was het laatste wapenfeit van deze dag. Alle spelers werden bedankt voor hun inzet en uiteraard complimenten voor de organisatoren van deze dag, Steven van Mourik en Martin Kalter.